O společnosti"ONLY QUALITY HAS A FUTURE"

Jsme výhradním dodavatelem produktů belgické firmy PCS Innotec® International NV, která je úspěšnou, dynamickou a mezinárodně laděnou společností, specializující se na inovativní chemicko-technologická řešení. Ke klíčovým odvětvím našich obchodních partnerů patří:

  • automobilový sektor
  • stavebnictví
  • všechna průmyslová odvětví

Produkty jsou vyvíjeny na základě poptávek firem z oboru a podrobně testovány. Jejich výroba probíhá nejnovějšími technologiemi a s přísným dodržováním předpisů týkajících se životního prostředí. Důkladně školení obchodní zástupci pak tyto produkty přinášejí na trh. Také hledáte chemicko-techologická řešení? Pak je PCS Innotec® Váš partner! Innotec® Vás přesvědčí jako spolehlivá a silná značka, která je ve všech ohledech zaměřena na špičkovou kvalitu. Toto platí pro produkty, životní prostředí i spolupracovníky.

Motto „Pouze kvalita má budoucnost“ je základem, na kterém firma staví a kterého se i v budoucnosti bude držet. V tomto smyslu si PCS Innotec® drží vynikající místo na mezinárodních trzích již od svého založení v roce 1985. Vlastní prodejní síť, která se již rozpíná téměř po celé Evropě, zajišťuje více než 250.000 firmám dodací službu do 24 hodin (druhého dne). Široký sortiment produktů Innotec® a extrémně krátká cesta mezi poptávkou, vývojem, výrobou a zpracováním je rozhodující předností a je také jedinečná svého druhu.